BRONZE FLASH

Šošovka vhodná do vodného prostredia. Redukuje modré svetlo, zvyšuje kontrast a vnímanie hĺbky. Svetelná priepustnosť 14%.

SILVER FLASH - SMOKE GREY

Jedna z najtmavších šošoviek, ktoré Wiley X ponúka. Z-oxide zrkadlová vrstva excelentne odstraňuje záblesky počas jasných slnečných dní. Svetelná priepustnosť 12%.

POLARIZED SILVER FLASH - SMOKE GREY

Jedna z najtmavších polarizovaných šošoviek, ktoré Wiley X ponúka. Z-oxide zrkadlová vrstva excelentne odstraňuje záblesky počas jasných slnečných dní. Svetelná priepustnosť: 13%, polarizované.

POLARIZED BLUE MIRROR - GREEN

Viacvrstvová polarizačný šošovka sa smaragdovo zeleným základom. Skvele pohlcuje odlesky a odrazené svetlo počas jasných slnečných dní. Svetelná priepustnosť 12%, polarizované.

POLARIZED SMOKE GREEN

Polarizačný šošovka, ktorá maximálne znižuje oslňujúci svetelné odlesky a zároveň neskresľuje farby. Vhodná na používanie v priebehu celého dňa. Svetelná priepustnosť 13%, polarizované.

POLARIZED SMOKE GREY

Šošovka, ktorá maximálne znižuje oslňujúci svetelné odlesky a neskresľuje farby. Vynikajúca za jasných až oslňujúcich svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť 12% - 14% (podľa typu rámčeku), polarizované.

SMOKE GREY

Šošovka, ktorá maximálne znižuje oslňujúci svetelné odlesky a neskresľuje farby. Vynikajúca za jasných až oslňujúcich svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť šošoviek 14-20% (podľa typu rámčeka

POLARIZED PLATINUM FLASH - GREEN

Viacvrstvová šošovka sa Z-oxide zrkadlovou úpravou poskytuje maximálnu redukciu oslňujúcich odleskov bez skresľovania farieb. Je vhodná pre každodenné používanie. Svetelná priepustnosť 13%, polarizované.

BRONZE

Šošovka, ktorá zaručí maximálnu zrakovú ostrosť. Zvyšuje kontrast a zlepšuje ostrosť kontúr za takmer akýchkoľvek svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť 14 - 20%.

POLARIZED AMBER

Výrazne redukuje prudké svetlo a vykresľuje kontrasty pri inverzii, zdokonaľuje vnímanie hĺbky. Ideálne pre rybárčenie, golf alebo tenis. Svetelná priepustnosť 14%, polarizované.

POLARIZED CRIMSON MIRROR - SMOKE GREY

Šošovka určená pre veľmi jasné a slnečné dni. Ideálne pre snowboarding a lyžovanie, ale aj pre riadenie za silného slnečného žiarenia. Redukuje odlesky a zvyšuje kontrast. Svetelná priepustnosť 15%, polarizované.

POLARIZED EMERALD MIRROR - AMBER

Žlto tónované šošovky sa smaragdovo zeleným povrchom sú špeciálne navrhnuté k zosilneniu farebného kontrastu a k dokonalému vjemovému rozlíšenie. Zaručujú zrakovú ostrosť a výrazné farby za akýchkoľvek svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť 14-16 %, polarizované.

POLARIZED BRONZE

Polarizačný šošovka, ktorá zaručí maximálnu zrakovú ostrosť. Zvyšuje kontrast a zlepšuje ostrosť kontúr za takmer akýchkoľvek svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť 18%, polarizované.

POLARIZED YELLOW

Zaručuje najvyššiu zrakovú jasnosť za zlých svetelných podmienok; blokuje oslepujúci oslnenia pri zachovaní dokonalej ostrosti zraku. Vhodné napríklad pri sledovaní západe alebo východe slnka, pre rybárčenie, lov a streľbu. Svetelná priepustnosť 30%, polarizované.

PURPLE

Fialová šošovka poskytuje najlepšie vizuálne rozlíšenie. Zvyšuje kontrast a vyjasňuje obrysy za takmer akýchkoľvek svetelných podmienok. Svetelná priepustnosť 36%.

VERMILLION

Šošovka je určená do stredných až zlých svetelných podmienok, teda prevažne do zatiahnutých daždivých dní. Zostruje kontrast a rozjasňuje cielené objekty. Svetelná priepustnosť 50%.

PERSIMMON

Oranžové šošovky persimmon sú vhodné do stredných až zhoršených svetelných podmienok. Zostrujú kontrast a objasňujú objekty. Svetelná priepustnosť 51%.

POLARIZED - GOLD MIRROR - AMBER

Šošovka perfektný do slnečných podmienok, polarizovaná verzia je vhodná najmä pre rybárčenie v plytkých vodách a pre streľbu. Svetelná priepustnosť 12%, polarizované.

LIGHT RUST

Šošovka dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavným dôvodom oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a zlých svetelných podmienkach. Svetelná priepustnosť 53%.

YELLOW

Žltá šošovka výrazne zlepšuje viditeľnosť najmä v zlých svetelných podmienkach. Vhodná pre strelca, pretože zvyšuje kontrast oranžových terčov. Redukuje únavu očí. Svetelná priepustnosť 85%.

PALE YELLOW

Žltá šošovka je ideálny do situácií s extrémne nízkou viditeľnosťou. V zlých svetelných podmienkach dokáže výrazne zvýšiť kontrast a rozjasniť sledovaný objekt. Svetelná priepustnosť 86%

CLEAR ROSE

Číre ružovo tónované šošovky sú excelentné v zlých svetelných podmienkach, ako je napríklad hmlisté zatiahnutej počasie, alebo súmrak. Rozjasňujú objekty, zvyšujú kontrast. Svetelná priepustnosť 86%.

CLEAR

Úplne priezračná šošovka poskytuje ochranu pred UV žiarením a odlesky bez akéhokoľvek skreslenia farieb. Svetelná priepustnosť 89%.

LA™ LIGHT ADJUSTING SMOKE GREY

Šošovka sa vždy sama zatmaví alebo rozjasní podľa intenzity slnečného žiarenia. Tým zachováva vždy tú najlepšiu optickú jasnosť za akejkoľvek situácie. Svetelná priepustnosť od 85% do 17% - podľa intenzity UV žiarenia.

PREHĽAD ŠOŠOVIEK

Divize distribuce | Naše značky Leatherman, Ledlenser, Setolite
Copyright © 2020 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena